Elektrotim Leżajsk,Żołynia, Grodzisko Dolne, Wierzawice, Giedlarowa,  Łańcut, Rzeszów, podkarpackie: Usługi elektryczne, elektryk,  hydrauliczne, hydraulik, centralne ogrzewanie, instalacje, domofonowe, wideodomofonowe, napędy do bram, siłowniki, napędy, wyciągarki automatyka bramowa, nice, mhouse, came, faac, instalacje fotowoltaiczne, alarmy, jablotron, satel monitoring CCTV, kamery megapikselowe.

Witamy na naszej oficjalnej stronie firmy Redtim

      Jesteśmy firmą zajmującą się wykonawstwem kompleksowych instalacji wewnętrznych w budynkach użyteczności publicznej jak i w obiektach prywatnych. Nasz zespół składa się z ludzi posiadających odpowiednie wykształcenie inżynierskie i doświadczenie praktyczne. Kładziemy nacisk na solidność i zadowolenie klienta, dlatego staramy się jak najlepiej doradzać i proponować rozwiązania które są odpowiednie dla specyfiki danego budynku, praktyczne oraz ekonomiczne.
      Wykonujemy instalacje elektryczne rozbudowane o systemy kontroli dostępu, monitoring, alarmy, automatykę bram i rolet ze sterowaniem zdalnym i ręcznym.
Dla klientów zainteresowanych produkowaniem własnej  energii elektrycznej proponujemy systemy fotowoltaiczne (panele słoneczne).
      Kolejną dziedziną naszej działalności są instalacje wodne, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania które w połączeniu elementami automatyki zapewniają bezpieczeństwo i komfort w naszych domach.
Zdajemy sobie sprawę że budując własny Dom  mają Państwo mnóstwo pytań.  Na początku każdej inwestycji szczególnie w budownictwie prywatnym obchodzimy całą budowę ustalając co, jak, gdzie i dlaczego będzie usytuowane. Wtedy to staramy się doradzać i przedstawiać najbardziej  funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania . Z doświadczenia wiemy że otrzymane w ten sposób informacje i odpowiedzi pomagają w dokonywaniu dobrych wyborów.

 

 Jeśli potrzebny Ci elektryk, hydraulik, monter bram automatycznych, fachowiec od alarmów zadzwoń. Nasze usługi wykonujemy w miejscowościach: Rzeszów, Leżajsk, Łańcut, Żołynia, Grodzisko Dolne, Giedlarowa, Wierzawice, Nowa Sarzyna, Sieniawa, Tryńcza, Kuryłówka,  Biedaczów, Chodaczów, Jarosław, Przeworsk, Markowa, Białobrzegi, Laszczyny, Opaleniska, Grodzisko, Brzóza Królewska, Jelna, Maleniska, Rakszawa, Brzóza Stadnicka.

Copyright by redtim.pl,   Wszystkie prawa zastrzeżone.